Duyurular / GAZİANTEP SEMİNERİMİZDEN KARELER

 GAZİANTEP SEMİNERİMİZ GRAND HOTEL'DE GERÇEKLEŞTİ. 

 

 

Gaziantep tanıtım ve bilgilendirme seminerimiz yoğun ziyaretçi katılımıyla gerçekleşti. Seminere resmi kurum mensupları mensupların yansıra  bayiler ve Flash kullanıcıları katıldı.

 

 

Gecede Şirket Müdürü Sn. Suat KÜÇÜK Flash’ın tarihçesi, yapacağı ve yapmakta olduğu projeler hakkında katılımcıları bilgilendirdi. onüç yıldır sektörde istikrarlı bir şekilde büyüyen ve güçlenen Flash’ın gelecekte  yapacağı bir çok şey olduğuna değinen Şirket Müdürü Sn. KÜÇÜK  Projelerini şu şekilde sıraladı; Türkiye’de üretim amaçlı Mayıs sonunda temeli atılmış olan 7.000 m² lik  kapalı alana sahip fabrika binası, Türkiye’deki en büyük elektrik kısa devre test laboratuarı kurulumu, yurtiçi ve yurtdışında uluslararası fuarlara katılarak ihracat potansiyelini yükselmek ve Müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkartmak için gerekli çalışmaları yapmak başlıca değindiği konu başlıklardı.

 

 

 

     Seminerimize katılan misafirlerimize çekiliş sonucu hediyeler verildi.

 

 

 

    Daha önceki tanıtım ve teknik bilgilendirme seminerlerini Ankara Metropolitan Hotel’de verdiklerini belirten Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Muzaffer EROĞLU, yapımı devam etmekte olan fabrika binasında arge ve eğitime sürekli destek vererek, benzer etkinliklerin tüm Türkiye genelinde hızla devam edeceğini belirtti.

 

 

 

 

 

 

Üst & Menü